Katalog Firm

BodyTec20 – studio treningu EMS
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Optymalizacja czasu to zagadnienie, które stało się monetą współczesności. Dlatego trening ems przeżywa obecnie swój złoty wiek. Ludzie większość swojego dnia spędzają w pracy, przy komputerze, skupiając się na zarabianiu pieniędzy i rozwoju osobistym kosztem własnego zdrowia. Ćwiczenia ems dają szansę na odzyskanie i utrzymanie dobrej formy fizycznej, przy niewielkim zaangażowaniu czasu. Treningi w BodyTec20+ to klucz do odzyskania zdrowia w 20 minut w tygodniu.
Ems to trening polegający na elektrostymulacji mięśni. Ćwiczący zakłada strój, połączony z urządzeniem ems emitującym fale elektromagnetyczne. Podczas treningu zostają pobudzone mięśnie, w tym również głębokie. I to stanowi tajemnicę efektywności, jaką dają ćwiczenia ems. Zaangażowanie czasu jest niewielkie w stosunku do otrzymanych efektów. Wystarczy 20 minut tygodniowo, by wzmocnić mięśnie, zredukować wagę, a także pozbyć się cellulitu. Ems to pomysł na regularną aktywność fizyczną dla zapracowanych, by w sposób najbardziej efektywny wykorzystać każdą minutę w tygodniu. Trening ems to również doskonałe przygotowanie do sezonowej aktywności sportowej, np. przed wyjazdem na narty, czy pieszymi wycieczkami górskimi. Wzmocnienie mięśni daje fizyczną wytrzymałość oraz poprawę kondycji, co skutkuje przygotowaniem doskonałej formy w zaledwie 20 minut tygodniowo. Trenerzy personalni czuwają nad bezpieczeństwem i efektywnością treningów, a wszystkie ćwiczenia odbywają się zawsze przy asyście specjalisty. Ćwiczenia ems wybierane są często przez osoby powracające do aktywności po czasowym unieruchomieniu kończyn, by bez nadmiernego obciążania stawów pobudzić i wzmocnić mięśnie.

Strona Firmowa: https://bodytec20.pl/
Multicolor – centrum sitodruku
Długi Opis Firmy:

CENTRUM SITODRUKU MULTICOLOR
Multicolor specjalizuje się nadrukiem na ubraniach i tkaninach wzorów według dostarczonych przez klienta pomysłów, jak i również wykonuje własne grafiki. Posiada profesjonalny sprzęt i doświadczonych pracowników. Efekty i techniki wykonania, są starannie dopracowane z jakością i trwałością druku na materiale. Każde zamówienie jest nadrukowywane, tak aby dostrzec perfekcję jego wyglądu na ubraniu. Oferta Łódzkiej drukarni to kilka metod sitodruku, zadrukowania, tkaniny na różne sposoby. Specjalizuje się różnymi efektami: nowoczesnych, różnych i ciekawych wzorów dla potrzeb każdego klienta. Drukarnia cechuje się szybkim czasem realizacji i terminowością według potrzeb klienta.
Multicolor posiada w ofercie druki: sitodruk, wodny, wywabowy, plastizolowy, wypukły, glitterowy, folią, flockiem, wodny barierowy UV, aplikację cekinową.
Sitodruk w Łódzkiej firmie jest najczęściej stosowaną formą nadruku na koszulkach. Metoda ta była stosowana w czasach starożytnych. Z czasem została udoskonalona i unowocześniona, przez co stała się jedną z najlepszych i szybkich metod produkcji dużych ilości druku na tkaninie. Może być wykonywana na dużej powierzchni tkaniny w różnych kolorach. Nadruki w ten sposób mogą być wykonane metodą nadruku: wodnego, wywabowego, plastizolowego czy wypukłego.
Druk wypukły jest drukiem 3D. Jego cechą jest wyostrzona widoczność części nadruku, który wydaje się wychodzić poza materiał. Czasem bywa wykonany w formie wychodzącej z delikatną wypukłością tkaniny. Taki rodzaj nadruku dodaje efektu, wzoru na tkaninie. Jest ciekawą i zaskakującą formą druku na ubraniach.

Telefon: +48422141048
Mapa google:

Neba – kosmetyki do pielęgnacji tatuażu
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Masło do tatuażu neba nadaje się do pielęgnowania tego świeżego tatuażu i jest dobrym wyborem ze względu na naturalny skład tego konkretnego produktu. Kluczowe znaczenie ma też i to, że pozytywnie wpływa także na kondycję skóry wokół danego tatuażu, czyli jest to produkt, który będzie nawet pasować zwolennikom ekologicznych kosmetyków. Między nimi też są ludzie, którzy mają tatuaże i pielęgnują je markowymi kosmetykami do pielęgnacji tatuażu. Ludzie tacy doceniają piękno tatuażu i co najważniejsze mają dopracowany gust. Dlatego też ozdabiają własne ciała w tych wybranych miejscach, które warto eksponować w sezonie letnim na plaży. Takie eksponowanie jest też powiązane z używaniem masła do tatuaży, które przeciwdziała tym czynnikom niszczącym, takim jak intensywne promieniowanie słoneczne i szorstki piasek na danej plaży.
W czasach obecnych panuje też moda na te ekologiczne kosmetyki, czyli na te których skład oparty jest na ziołach i naturalnych olejach. Masło do tatuaży neba też jest produktem z tej kategorii, czyli też pozytywnie wpływa ono na kondycję skóry i jest znacznie lepszą opcją od o wiele tańszych kosmetyków pielęgnacyjnych, które nie zawsze działają tak jak krem do pielęgnacji tatuażu o naturalnym składzie. Jednym słowem do kremów tych należy przyszłość, a same tatuaże chyba zawsze będą modnymi, bo zawsze znajdą się ludzie, którzy będą chcieli upiększać własne ciała. Oni też będą nabywcami masła do tatuaży, które można stosować od początku, czyli od dnia, w którym wykonało się barwny tatuaż z ciekawymi roślinnymi motywami i na dokładkę dana osoba chce tego, by przez długie lata zachował swoją przyciągającą uwagę barwność.

Strona Firmowa: https://neba.pl/
Telefon: +48602104041
Mapa google:

Fotolustra – atrakcja na każdą imprezę
Długi Opis Firmy:

Ważne huczne wydarzenia są urozmaicane o kolejne atrakcje. Nowością na rynku eventowym są fotolustra, które gwarantują zabawę dla uczestników oraz zaczynają zastępować fotobudki. Ich fenomen polega na wykonywaniu Selfie oraz możliwości jego edytowania. Zdjęcie można zmienić do postaci gifu lub w prosty sposób wydrukować czy opublikować na dowolnym portalu społecznościowym. Jego zasada działania opiera się na ukrytej kamerce oraz dotykowym ekranie w postaci powierzchni lustra w stylowym wykończeniu. Taki dodatek do imprezy pokaże innowacyjność. W celu wynajęcia fotolustra należy wybrać jedną opcje z katalogu na przykład pakiet basic, pakiet standard albo pakiet premium. Wszystkie opcje różnią się wielkością cen oraz są uzależnione od odległości do klienta, jaką ma pokonać Selfie mirror. W skład każdej oferty wchodzą dodatkowe gadżety, możliwość wykonania podpisu, personalizowanie ujęć, pomoc przy obsłudze, kody QR, a przede wszystkim zdjęcia bez limitu. Natomiast jeśli organizator jest tradycjonalistą to na stronie FOTOLUSTRA.COM można znaleźć również ofertę wynajmu fotobudki. Urządzenie daje okazję na wykonanie fotografii w małej budce, gdzie uczestnicy mogą przyjąć wybraną pozę czy mimikę. Chwilę później następuje automatyczny wydruk. W ofercie można znaleźć kolorowe drobiazgi, dodające charakteru oraz koloru fotografiom. Cena fotobudki jest zależna od odległości do klienta. Podsumowując wynajęcie fotomatów na imprezę gwarantuje nowe atrakcje oraz zatrzymanie niezapomnianych chwil.

Strona Firmowa: https://fotolustra.com/
Telefon: 796 333 046
Mapa google:

Muno – hurtownia fotowoltaiczna
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Oferta, która została przygotowana przez firmę Muno skierowana jest do klientów, którzy chcą postawić na instalację fotowoltaiczną i szukają rozwiązań technicznych, które im to umożliwią. W ofercie jaką przygotowała hurtownia fotowoltaiczna Muno znaleźć można profesjonalne wyposażenie, sprzęt, który pozwoli na stworzenie udanej, wydajnej instalacji, która charakteryzować się będzie efektywną pracą. Możliwości jakie dają panele fotowoltaiczne są obecnie ogromne, dlatego warto zastanowić się nad wdrożeniem u siebie takich rozwiązań uwzględniając zapotrzebowanie energetyczne budynku. Wybierając moduły fotowoltaiczne trzeba pamiętać o tym, że mają one różne możliwości i w dużej mierze od nas jest uzależnione jakie rozwiązania będziemy wykorzystywać.

Pomoc specjalistów przy wyborze sprzętu
Decydując się na ofertę Muno można również liczyć na pomoc specjalistów przy wyborze odpowiednich rozwiązań, które w danym miejscu się sprawdzą. W sprzedaży znajdują sie inwertery fotowoltaiczne, kabel solarny, konektory do fotowoltaiki czy optymalizatory mocy. Każdy klient może liczyć na kompleksową ofertę, sprzęt, który ułatwi zdecydowanie przygotowanie sprawnej instalacji, która będzie funkcjonowała na wysokim poziomie.
Warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Muno. W sprzedaży znajduje się duży wybór sprzętów, które przygotowanie instalacji ułatwią, warto więc z tych dostępnych możliwości korzystać. To dzięki nim możliwe stanie się przygotowanie trwałej, wydajnej instalacji fotowoltaicznej.

Strona Firmowa: https://muno.com.pl/
Telefon: +48 22 299 31 71
Mapa google:

Erato Energy – fotowoltaika dla każdego
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Firma Erato Energy zajmuje się pozyskiwaniem energii z odnawialnego źródła energii jakim jest słońce. Fotowoltaika to prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki, która pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną praktycznie do zera. Panele fotowoltaiczne montowane zazwyczaj na dachu budynku generują energię bezpośrednio z promieni, które na nie padają. Panele słoneczne składają się z wielu pojedynczych ogniw, które są połączone szeregowo i zamknięte w ramie dodatkowo zabezpieczonej szkłem hartowanym. Inwerter przekształca powstały prąd stały na prąd zmienny, który może zasilać urządzenia elektryczne w całym domu. Cała instalacja fotowoltaiczna połączona jest ze sobą systemem kabli i zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo jej użytkowania.
Erato Energy pomaga uzyskać na fotowoltaikę dofinansowanie części poniesionych kosztów lub finansowanie całej inwestycji w ramach lokalnych programów ustalanych w ramach powiatów, gmin oraz miast. Jeśli w regionie nie ma aktualnie programów umożliwiających uzyskanie środków na instalację można skorzystać z opcji leasingu lub abonamentu. Są to wygodne sposoby na to, aby zacząć czerpać energię ze słońca, a koszty całej instalacji rozłożyć na dogodne co miesięczne raty. Pozwala ona zminimalizować rachunki za prąd do wysokości samych opłat, a cała inwestycja zwróci się po około 6 latach. Popularność tej metody pozyskiwania energii wynika także z faktu, że jest bezpieczna dla środowiska i pomaga zminimalizować przenikanie do atmosfery szkodliwych substancji.

Telefon: +48222991070
Mapa google:

FlexiPower Group – fotowoltaika dla domu
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Fotowoltaika w ostatnich latach mocno zyskuje na popularności i jak możemy się dowiedzieć w wielu miejscach jest wykorzystywane. Niewątpliwie podobnie jak inne oze również panele fotowoltaiczne dość mocno zyskują, ponieważ ludzie zauważają korzyści ekonomiczne związane ze stosowaniem takich instalacji i decydują się na nie również z tego względu, że jest to rozwiązanie, które charakteryzuje się tym, że jest ekologiczne. Dobra jakość a jednocześnie odpowiednie wykonanie takiej instalacji to bardzo ważna kwestia. Między innymi dlatego warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez FlexiPower Group. To firma, która specjalizuje się w tego typu instalacjach i może każdemu klientowi zaproponować rozwiązania dopasowane do jego oczekiwań i potrzeb. Dzięki temu te propozycje sprawdzą się dobrze w praktyce i decydując się na ich wykorzystanie można liczyć na wydajną, sprawnie działającą instalację.

Dla każdego odpowiednie rozwiazania
Firma przygotowując dla swoich klientów instalacje stara się zadbać o to, by odpowiednia była fotowoltaika dla domu oraz odpowiednio była wykonana fotowoltaika dla firm. Możliwości jakie obecnie są dostępne są tak naprawdę różne, sporo możliwości się pojawia, dlatego każda farma fotowoltaiczna powinna być indywidualnie dopracowana i dopasowana do miejsca, w którym będzie wykorzystywana. Podobnie to powinno wyglądać jeśli chodzi o takie elementy jak stacja ładująca czy pompa ciepła. W tym momencie to faktycznie ten popularny kierunek ekologiczny więc nie powinno być zaskoczenia, że coraz więcej klientów zyskuje.

Telefon: +48 535 102 121
Mapa google: