Time For Fit – trening EMS Lublin

Time For Fit – trening EMS Lublin
Nazwa Firmy: Time For Fit – trening EMS Lublin
Kategoria:
Długi Opis Firmy:

Aktywność fizyczna w dobie statycznej siedzącej pracy jest niezwykle ważna. Ciało adaptuje się do nowych warunków pozbawionych wyzwań fizycznych. Objawia się to urazami kręgosłupa, częstszym występowaniem chorób neurodegeneracyjnych oraz ogólnym spadkiem wydolności fizycznej. Jest to ściśle powiązane z bólem pleców oraz stawów. Warto jest zainwestować w swoją kondycję, aby być bardziej efektywnym w życiu codziennym oraz w zawodowym. 
Nowatorski trening na miarę XXI wieku
Trening EMS to przede wszystkim nowoczesny rodzaj aktywności fizycznej, który umożliwia pracę całego ciała. Bazuje on na zastosowaniu elektrostymulacji, która potęguje wysiłek mięśni. Dzięki temu w maksymalnie krótkim czasie, bo już jedynie 20 minut można osiągnąć zadowalające rezultaty. Treningi EMS w porównaniu do siłowni są znacznie szybsze oraz charakteryzuje je podobna efektywność. Przewagą tego rodzaju ćwiczeń poza oszczędzaniem czasu jest także angażowanie niemal wszystkich partii mięśni jednocześnie. Zapewnia to zrównoważony rozwój całej sylwetki. Dzięki temu uniknie się dysproporcji, a sylwetka zyska niesamowitą estetykę.

EMS powoduje o 150 skurczów więcej od tradycyjnego treningu na siłowni. W obecnej dobie pandemii dużo osób straciło kondycję i wytrzymałość ze względu na przejście covidu. Taki trening wykorzystujący elektrostymulacje jest doskonałym przykładem działania, które umożliwi powrót do formy i cieszenia się lepszym zdrowiem. Aktywność fizyczna stymuluje również układ odpornościowy, dzięki czemu przyszłe infekcje będą znacznie łagodniejsze. Późniejszy proces rekonwalescencji również przebiegnie szybciej oraz skuteczniej.
Time For Fit – kompleksowa usługa
Usługi świadczone przez Time For Fit odbywają się na terenie Lublina. Korzystając z usługi ma się pewność i gwarancję jakości. EMS Lublin korzyści:

Treningi EMS przede wszystkim oszczędzają maksymalną ilość czasu. Jednorazowa sesja trwa 20 minut i pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty. Po 8 sesjach szereg rezultatów jest praktycznie gwarantowany- potwierdzają to doświadczenia klientów.
Wiele stanów patologicznych, które objawiają się reakcjami bólowymi może zostać zredukowane lub całkowicie zażegnane, dzięki treningowi EMS. Mowa tu głównie o uciążliwym bólu pleców.
Treningi są spersonalizowane pod oczekiwania konkretnego klienta, dzięki czemu ma pewność, że realizuje się swoje cele. Wszystko to pod okiem eksperta.
Mięśnie całego ciała ulegają wzmocnieniu, co przybliża każdą osobę do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Rezultaty potwierdzone cyframi
Trening EMS Lublin to usługa, która została potwierdzona liczbami. Aż 98% trenujących osób zauważyło poprawę w wyglądzie swojej własnej sylwetki. Efekty są już widoczne po ośmiu sesjach po 20 minut. Dolegliwości bólowe wynikające z pracy siedzącej oraz braku ruchu zostały widocznie zredukowane. Aż 95% trenujących przestało się skarżyć na bóle pleców. 97% kobiet zauważyła poprawę w wyglądzie swojej skóry. Redukcji uległ także cellulit. 88% osób odczuwa znaczną poprawę kondycji oraz cieszy się lepszym samopoczuciem.

Strona Firmowa: https://timeforfit.pl/
Telefon: +48 537 459 871
Strona Firmowa: https://timeforfit.pl/
Mapa google: