Dom Jubilerski A&A

Dom Jubilerski A&A
Nazwa Firmy: Dom Jubilerski A&A
Długi Opis Firmy:

Dom Jubilerski A&A to oaza dla każdej pasjonatki najwyższej jakości biżuterii. Salon oferuje szeroki wybór wyrobów biżuteryjnych, aby wpasować się w najbardziej wymagające gusta. W swoich wyrobach przedstawia poczucie estetyki, które łączy z wysoką jakością materiałów. W katalogu znaleźć można unikalne wzory, które dzięki własnoręcznej produkcji, są niemożliwe do podrobienia. Każda pasjonatka oryginalności poczuje się w domu jubilerskim A&A niczym królowa.
Błysk od stóp po czubek głowy
W ofercie Domu Jubilerskiego A&A znajdują się między innymi katalogi z ozdobami dłoni. Pierścionki i bransoletki wykonane są ze szlachetnego tworzywa. Pierścionki zaręczynowe ręcznie robione, tworzone z trwałych kruszców, pozwalają na artystyczne akcenty. Bransoletki handmade stanowić mogą zupełnie odmienną kompozycję lub też spójnie łączyć się z pierścionkami.

Oprócz dekoracji ręki dom jubilerski oferuje ozdoby do ubrań, które nadają zwykłym stylizacjom wyjątkowego charakteru. Dla kobiet proponowane są kolorowe broszki ręcznie robione, które efektownie mienią się w promieniach słonecznych. Propozycją dla mężczyzn są ozdobne spinki do mankietów. Panowie wybierać mogą spośród spinek, które stanowią stylowe wykończenie koszuli, a właścicielowi dodają szyku i klasy.
Ponadczasowe łańcuszki dla niej i dla niego
Naszyjniki handmade, które proponuje Dom Jubilerski A&A, komponują się z każdego rodzaju dekoltem. Od drobniejszych aż po widoczne łańcuszki, każdy został wykonany z należytą precyzją. Każdy naszyjnik uzupełnić można w zawieszki handmade, które doskonale spełnią funkcję urodzinowego podarunku. Wisiorkami rozkoszować się mogą miłośniczki klasycznego złota, ale również fanki kamieni szlachetnych czy diamentów.
Kolczyki jako podkreślenie rysów twarzy
Odpowiednio dopasowane kolczyki podkreślają atuty kobiecej twarzy. Kolczyki handmade subtelnie przyciągają wzrok i wzmacniają poczucie pewności siebie. Ręcznie robione kolczyki to przemyślane dopełnienie każdej stylizacji. Klasyka gatunku w postaci błyszczących wkrętek obroni się w odważnych wzorach odzieży. Towarzystwo dłuższych, bardziej odważnych kolczyków wiszących nada tonu elegancji każdej małej czarnej.
Biżuteria na każdą okazję
W asortymencie domu jubilerskiego A&A znaleźć można biżuterię na najważniejsze uroczystości. Biżuteria ręcznie robiona idealnie komponuje się ze ślubnym ubiorem pary młodej. Zarówno obrączki męskie, jak i obrączki damskie występują w kilku wariantach jako biżuteria ślubna:

obrączki białe złoto,
obrączki żółte złoto,
obrączka wielokolorowa,
obrączka platynowa,
obrączka eternity.

Więcej niż ozdoba ciała — monety i sztabki złota
Metale szlachetne to doskonała inwestycja niezależnie od czasu i sytuacji na rynku. W ofercie sklepu z biżuterią znaleźć można złoto inwestycyjne, które pozwala na ulokowanie pieniędzy w bezpiecznych aktywach. Mennica salonu wyposażona jest w zweryfikowane sztabki złota oraz złote monety. To doskonały kapitał oraz troska o własną przyszłość w postaci zabezpieczenia finansowego.

Telefon: + 48 42 237 12 28
Strona Firmowa: https://domjubilerski.aia.pl/
ZIP Code: 90-063
Mapa google: