Multicolor – centrum sitodruku

Multicolor – centrum sitodruku
Nazwa Firmy: Multicolor – centrum sitodruku
Długi Opis Firmy:

CENTRUM SITODRUKU MULTICOLOR
Multicolor specjalizuje się nadrukiem na ubraniach i tkaninach wzorów według dostarczonych przez klienta pomysłów, jak i również wykonuje własne grafiki. Posiada profesjonalny sprzęt i doświadczonych pracowników. Efekty i techniki wykonania, są starannie dopracowane z jakością i trwałością druku na materiale. Każde zamówienie jest nadrukowywane, tak aby dostrzec perfekcję jego wyglądu na ubraniu. Oferta Łódzkiej drukarni to kilka metod sitodruku, zadrukowania, tkaniny na różne sposoby. Specjalizuje się różnymi efektami: nowoczesnych, różnych i ciekawych wzorów dla potrzeb każdego klienta. Drukarnia cechuje się szybkim czasem realizacji i terminowością według potrzeb klienta.
Multicolor posiada w ofercie druki: sitodruk, wodny, wywabowy, plastizolowy, wypukły, glitterowy, folią, flockiem, wodny barierowy UV, aplikację cekinową.
Sitodruk w Łódzkiej firmie jest najczęściej stosowaną formą nadruku na koszulkach. Metoda ta była stosowana w czasach starożytnych. Z czasem została udoskonalona i unowocześniona, przez co stała się jedną z najlepszych i szybkich metod produkcji dużych ilości druku na tkaninie. Może być wykonywana na dużej powierzchni tkaniny w różnych kolorach. Nadruki w ten sposób mogą być wykonane metodą nadruku: wodnego, wywabowego, plastizolowego czy wypukłego.
Druk wypukły jest drukiem 3D. Jego cechą jest wyostrzona widoczność części nadruku, który wydaje się wychodzić poza materiał. Czasem bywa wykonany w formie wychodzącej z delikatną wypukłością tkaniny. Taki rodzaj nadruku dodaje efektu, wzoru na tkaninie. Jest ciekawą i zaskakującą formą druku na ubraniach.

Telefon: +48422141048
Mapa google: